Typ IB 8 eco (S) Poj. 8 L Wym. zewn.(szer. x gł. x wys.) 335 x 320 x 155 mm Wym. wewn.(szer. x gł. x wys.) 286 x 227 x 150 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4656140
Informacje dot. produktu "Typ IB 8 eco (S) Poj. 8 L Wym. zewn.(szer. x gł. x wys.) 335 x 320 x 155 mm Wym. wewn.(szer. x gł. x wys.) 286 x 227 x 150 mm"
| Głębokość wewnętrzna: | 227 mm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 320 mm |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. pojemność: | 8 l |
| Materiał: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | 0004248100 |
| Pojemność: | 8 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 286 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 335 mm |
| Typ: | IB 8 eco (S) |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 286 x 227 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 335 x 320 x 155 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 155 mm |
| Z kurkiem: | Nie |