Twardościomierze HB, podporowe, analogowe
Treść:
1
Numer produktu:
6270975
Informacje dot. produktu "Twardościomierze HB, podporowe, analogowe"
Kompaktowy, poręczny twardościomierz do tworzyw sztucznych ze wskaźnikiem oporu.
- Tryb maksymalny: Zachowuje maksymalną wartość na wyświetlaczu
- Tryb punktowy: Pokazuje jedną wartość chwilową
- Śruby do wkręcania do TI: gwint drobnozwojowy M7
- Dostarczany w plastikowej walizce
| Ciężar: | 160 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1,0 HD |
| Głębokość: | 25 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 100 HD |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Numer artykułu producenta: | HBD 100-0 |
| Szerokość: | 60 mm |
| Tolerancja: | 3 % |
| Typ: | HBD 100-0 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 25 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zakres pomiarowy: | 100 HD |