Twardościomierze Shore'a, cyfrowe, HD
Treść:
1
Numer produktu:
4665533
Informacje dot. produktu "Twardościomierze Shore'a, cyfrowe, HD"
Kompaktowy, poręczny twardościomierz do tworzyw sztucznych z cyfrowym wyświetlaczem.
- Duży wyświetlacz z podświetleniem
- Do wyboru: Funkcja AUTO-OFF lub praca ciągła, wskaźnik ładowania
- Dostarczany w twardej walizce
| Ciężar: | 173 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1,0 HA |
| Głębokość: | 65 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 100 HA |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Numer artykułu producenta: | HDA 100-1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 162 mm |
| Tolerancja: | 1 % |
| Twardość Shore‘a: | A |
| Typ: | HDA 100-1. |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 162 x 65 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 100 HA |