Transport trolley economic, Type K9F-072 and KED-072 | Type: K9F-072
Treść:
1
Numer produktu:
4684400
Informacje dot. produktu "Transport trolley economic, Type K9F-072 and KED-072 | Type: K9F-072"
| Głębokość: | 610 mm |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Liczba półek: | 1 |
| Materiał: | Stal malowana proszkowo |
| Max. Obciążenie półek: | 150 kg |
| Numer artykułu producenta: | K9F-072/01 |
| Szerokość: | 410 mm |
| Typ: | K9F-072 |
| Ø Rolki: | 125 mm |