Wózek Obszar załadunku 610 x 410 mm z 1 półką
Treść:
1
Numer produktu:
4684406
Informacje dot. produktu "Wózek Obszar załadunku 610 x 410 mm z 1 półką"
| Głębokość: | 610 mm |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Liczba półek: | 1 |
| Materiał: | Stal malowana proszkowo |
| Max. Obciążenie półek: | 150 kg |
| Numer artykułu producenta: | 80110009 |
| Szerokość: | 410 mm |
| Typ: | K9F-074 |
| Ø Rolki: | 125 mm |