Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S4
Treść:
1
Numer produktu:
6265251
Informacje dot. produktu "Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S4"
Przenośny model do rutynowych pomiarów tlenu rozpuszczonego.
Dostawa obejmuje:
S4-Meter: Zawiera tlenomierz, uchwyt na elektrodę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności, baterie
S4-Standard kit: Zawiera tlenomierz i akcesoria jak S4-Meter, a dodatkowo zawiera czujnik InLab 605-ISM, tabletki do usuwania tlenu
S4-Field kit: Zawiera tlenomierz i akcesoria jak S4-Standard kit, a dodatkowo zawiera butelki do kalibracji, futerał transportowy uGo™
- Nowe, intuicyjne menu z łatwym i szybkim systemem nawigacji T-Pad
- Solidna konstrukcja z klasą ochrony IP67 do użytku w trudnych i wymagających warunkach
- Technologia ISM® zmniejsza ryzyko błędów
- Do 2 punktów kalibracji z 2 predefiniowanymi wzorcami stężenia tlenu rozpuszczonego
- Automatyczne, ręczne i zależne od czasu rejestrowanie oznaczania do punktu końcowego
- Przechowywanie danych w pamięci do 200 punktów pomiarowych
- Zasilanie: 4 x 1,5 V AA lub akumulatory NiMH 1,3 V
Dostawa obejmuje:
S4-Meter: Zawiera tlenomierz, uchwyt na elektrodę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności, baterie
S4-Standard kit: Zawiera tlenomierz i akcesoria jak S4-Meter, a dodatkowo zawiera czujnik InLab 605-ISM, tabletki do usuwania tlenu
S4-Field kit: Zawiera tlenomierz i akcesoria jak S4-Standard kit, a dodatkowo zawiera butelki do kalibracji, futerał transportowy uGo™
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru (nasycenie O2): Rozdzielczość: Dokładność: | 0,1 ... 600,0% 0,1 ±10% |
| Zakres pomiaru (temperatura): Rozdzielczość: Dokładność: | 0,0 ... 60,0 °C 0,1 °C ±0,2 °C |
| Zakres pomiaru (O2 rozpuszczony): | 0,01 ... 99,99 mg/l (ppm) |
| Dokładność (display): | ±0,2 mg/l w zakr. 0 ... 15 mg/l ±10% w zakr. 15 ... 60 mg/l |
| Zakres pomiaru (ciśnienie): Rozdzielczość: Dokładność: | 500 ... 1100 mbar 1 ±2% |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 222 x 70 x 35 mm |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 270 g |
| Ciśnienie parcjalne: | 500 ... 1100 mbar |
| Dokładność ciśnienia parcjalnego: | ±2 % |
| Dokładność nasycenia: | ±10 % |
| Dokładność stężenia: | ±0,2 mg/l (0 ... 15 mg/l)/±10 % (15 ... 60 mg/l) |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| Głębokość: | 35 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Nasycenie: | 0,1 ... 600 % |
| Numer artykułu producenta: | 30207958 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość ciśnienia parcjalnego: | 1 mbar |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1 % |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01 mg/l (ppm) |
| Stężenie: | 0,01 ... 99,9 mg/l (ppm) |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | S4-Meter |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Wysokość: | 222 mm |