Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S4-Standard kit
Treść:
1
Numer produktu:
6265252
Informacje dot. produktu "Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S4-Standard kit"
Przenośny model do rutynowych pomiarów tlenu rozpuszczonego.
Dostawa obejmuje: Zawiera tlenomierz, uchwyt na elektrodę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności, baterie, czujnik InLab 605-ISM, tabletki do usuwania tlenu
- Nowe, intuicyjne menu z łatwym i szybkim systemem nawigacji T-Pad
- Solidna konstrukcja z klasą ochrony IP 67 do użytku w trudnych i wymagających warunkach
- Technologia ISM® zmniejsza ryzyko błędów
- Do 2 punktów kalibracji z 2 predefiniowanymi wzorcami stężenia tlenu rozpuszczonego
- Automatyczne, ręczne i zależne od czasu rejestrowanie oznaczania do punktu końcowego
- Przechowywanie danych w pamięci do 200 punktów pomiarowych
- Zasilanie: 4 x 1,5 V AA lub akumulatory NiMH 1,3 V
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 270 g |
| Ciśnienie parcjalne: | 500 ... 1100 mbar |
| Dokładność ciśnienia parcjalnego: | ±2 % |
| Dokładność nasycenia: | ±10 % |
| Dokładność stężenia: | ±0,2 mg/l (0 ... 15 mg/l)/±10 % (15 ... 60 mg/l) |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| Głębokość: | 35 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Nasycenie: | 0,1 ... 600 % |
| Numer artykułu producenta: | 30207959 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość ciśnienia parcjalnego: | 1 mbar |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1 % |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01 mg/l (ppm) |
| Stężenie: | 0,01 ... 99,9 mg/l (ppm) |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | S4-Standard kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Wysokość: | 222 mm |