Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S4-Field kit
Treść:
1
Numer produktu:
6265253
Informacje dot. produktu "Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S4-Field kit"
Dostawa obejmuje: Zawiera tlenomierz, uchwyt na elektrodę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności, baterie, czujnik InLab 605-ISM, tabletki do usuwania tlenu, butelki do kalibracji, futerał transportowy uGo™
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H314 |
| P-Satz | P280, P305+P351+P338, P303+P361+P353, P301+P330+P331 |
| UNNR | 1814 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 270 g |
| Ciśnienie parcjalne: | 500 ... 1100 mbar |
| Dokładność ciśnienia parcjalnego: | ±2 % |
| Dokładność nasycenia: | ±10 % |
| Dokładność stężenia: | ±0,2 mg/l (0 ... 15 mg/l)/±10 % (15 ... 60 mg/l) |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| GHS: | GHS05 |
| Głębokość: | 35 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Nasycenie: | 0,1 ... 600 % |
| Numer artykułu producenta: | 30207960 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość ciśnienia parcjalnego: | 1 mbar |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1 % |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01 mg/l (ppm) |
| Stężenie: | 0,01 ... 99,9 mg/l (ppm) |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | S4-Field kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Wysokość: | 222 mm |
