Tlenomierze FiveGo™ F4
Treść:
1
Numer produktu:
6280118
Informacje dot. produktu "Tlenomierze FiveGo™ F4"
Przenośne mierniki tlenu rozpuszczonego do zastosowań w terenie.
Dostawa obejmuje:
F4-Meter: Sam miernik
F4-Standard: Zestaw standardowy z czujnikiem LE621
F4-Field: Zestaw terenowy z czujnikiem LE621, futerałem transportowym
- Intuicyjna obsługa iłatwy pomiar: duży i czytelny wyświetlacz, intuicyjnie rozmieszczone przyciski oraz proste menu pozwalają na szybkie wykonywanie pomiarów
- Ergonomiczna konstrukcja iwygodna obsługa jedną ręką: dzięki ergonomicznej konstrukcji urządzenia FiveGo™ umożliwiają wygodną pracę. Składana podpórka zapewnia optymalny kąt widzenia przy umieszczeniu na stole laboratoryjnym
Dostawa obejmuje:
F4-Meter: Sam miernik
F4-Standard: Zestaw standardowy z czujnikiem LE621
F4-Field: Zestaw terenowy z czujnikiem LE621, futerałem transportowym
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiarowy (nasycenie tlenem): Rozdzielczość: Dokładność: | 0,1 ... 400% 0,1% ±1% |
| Zakres pomiarowy (temperatura): Rozdzielczość: Dokładność: | 0 ... 50°C 0,1°C ±0,3°C |
| Zakres pomiarowy (stężenie tlenu): Rozdzielczość: Dokładność: | 0,01 ... 45,00 mg/l (ppm) 0,01 mg/l ±1% |
| Kompensacja temperatury: | ATC i MTC |
| Kalibracja: | 2 punkty kalibracji, 100% i 0% |
| Pamięć: | 200 wyników pomiarów, bieżąca kalibracja |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 188 x 77 x 33 mm |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 (miernik i elektroda) |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 260 g |
| Dokładność nasycenia: | ±1 % |
| Dokładność stężenia: | ±1 % |
| Dokładność temperatury: | ±0.3 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.3 °C |
| Głębokość: | 33 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Nasycenie: | 0,01 ... 400 % |
| Numer artykułu producenta: | 30266884 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1 % |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01 mg/l (ppm) |
| Stężenie: | 0,01 ... 45,00 mg/l (ppm) |
| Szerokość: | 77 mm |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | F4-Meter |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 77 x 33 x 188 mm |
| Wysokość: | 188 mm |