Tlenomierze FiveGo™ F4-Standard kit
Treść:
1
Numer produktu:
6280119
Informacje dot. produktu "Tlenomierze FiveGo™ F4-Standard kit"
Przenośne mierniki tlenu rozpuszczonego do zastosowań w terenie. Dzięki ergonomicznej konstrukcji urządzenia FiveGo™ umożliwiają wygodną pracę. Składana podpórka zapewnia optymalny kąt widzenia przy umieszczeniu na stole laboratoryjnym.
Dostawa obejmuje: Zestaw standardowy z czujnikiem LE621
- Duży i czytelny wyświetlacz, intuicyjnie rozmieszczone przyciski oraz proste menu pozwalają na szybkie wykonywanie pomiarów
- Kompensacja temperatury: ATC i MTC
- Kalibracja: 2 punkty kalibracji, 100 % i 0 %
- Pamięć: 200 wyników pomiarów, bieżąca kalibracja
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 260 g |
| Dokładność nasycenia: | ±1 % |
| Dokładność stężenia: | ±1 % |
| Dokładność temperatury: | ±0.3 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.3 °C |
| Głębokość: | 33 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Nasycenie: | 0,01 ... 400 % |
| Numer artykułu producenta: | 30266885 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1 % |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01 mg/l (ppm) |
| Stężenie: | 0,01 ... 45,00 mg/l (ppm) |
| Szerokość: | 77 mm |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | F4-Standard kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 77 x 33 x 188 mm |
| Wysokość: | 188 mm |