Timer krótkookresowy Triple Time XL
Treść:
1
Numer produktu:
7671105
Informacje dot. produktu "Timer krótkookresowy Triple Time XL"
- 3 timery odliczające, możliwość pracy jednoczesnej, zegar, timer odliczający z dokładnością do 1/100 sekundy, funkcja pamięci, z magnesem do mocowania
- Zakres: czas do 19 godz., 59 min, 59 sek.
- Montaż na ścianie lub na stole
- Łącznie z bateriami: 2x 1,5 V AAA
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 142 g |
| Czas trwania: | 19 h |
| Dokładność wskazań: | 0.01 sec |
| Głębokość: | 61 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba kanałów: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 38.2023 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 103 mm |
| Typ: | Triple Time XL |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 103 x 61 x 121 mm |
| Wysokość: | 121 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |