Termoreaktory CR 2200 / CR 3200 / CR 4200 | Typ: CR 3200
Treść:
1
Numer produktu:
9920807
Informacje dot. produktu "Termoreaktory CR 2200 / CR 3200 / CR 4200 | Typ: CR 3200"
| Ciężar: | 4 kg |
|---|---|
| Czas trawienia: | 20, 30, 60, 120 min/0 ... 180 min |
| Dla Ø naczyń: | 16 mm |
| Dokładność regulacji temperatury ogrzewania: | ±1 °C |
| Głębokość: | 312 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba otworów: | 24 |
| Numer artykułu producenta: | 1P22-1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 K |
| Szerokość: | 255 mm |
| Typ: | CR 3200 |
| Ustawienie temperatury: | 100, 120, 148, 150 °C/25 ... 170 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 255 x 312 x 185 mm |
| Wysokość: | 185 mm |