Termoreaktory CR 2200
Treść:
1
Numer produktu:
9920806
Informacje dot. produktu "Termoreaktory CR 2200"
- Zestaw do rutynowej analizy ścieków
- Podstawowe programy mineralizacji są przechowywane w pamięci urządzenia
- Z blokiem o 12 otworach na probówki reakcyjne o śred. zewn. 16 mm
- Temp.: 100 °C, 120 °C , 148 °C i 150 °C
- 8 programów ogrzewania: 148 °C i 2 h, 148 °C i 20 min., 120 °C i 30 min., 120 °C i 60 min., 150 °C i 120 min., 120 °C i 120 min., 100 °C i 60 min., 30 min.
- Automatyczne wyłączenie po zakończeniu danego programu
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Czas trawienia: | 20, 30, 60, 120 min |
| Dla Ø naczyń: | 16 mm |
| Dokładność regulacji temperatury ogrzewania: | ±1 °C |
| Głębokość: | 312 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba otworów: | 12 |
| Numer artykułu producenta: | 1P21-1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 K |
| Szerokość: | 255 mm |
| Typ: | CR 2200 |
| Ustawienie temperatury: | 100, 120, 148, 150 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 255 x 312 x 185 mm |
| Wysokość: | 185 mm |