Thermo Scientific™ Digital Dry Bath / Block Heater Touch Screen | Capacity: 1 block
Treść:
1
Numer produktu:
4681318
Informacje dot. produktu "Thermo Scientific™ Digital Dry Bath / Block Heater Touch Screen | Capacity: 1 block"
| Ciężar: | 3.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C (37 °C) |
| Działanie: | Ekran dotykowy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 373 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±1 °C (37 °C) |
| Liczba bloków: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 130 °C |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Numer artykułu producenta: | 88870010 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Temperatura: | RT+5 ... 130 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CN |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 373 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Tak |