Blocks for Thermo Scientific™ Dry Baths / Block Heaters | Description: Block for 15 ml tubes with conical bottom
Treść:
1
Numer produktu:
4681329
Informacje dot. produktu "Blocks for Thermo Scientific™ Dry Baths / Block Heaters | Description: Block for 15 ml tubes with conical bottom"
| Dla naczyń: | 15 ml |
|---|---|
| Dla typ naczyń: | Probówki stożkowe |
| Głębokość: | 76 mm |
| Liczba otworów: | 15 |
| Numer artykułu producenta: | 88870118 |
| Szerokość: | 124 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 124 x 76 x 113 mm |
| Wysokość: | 113 mm |