Thermo Scientific™ Cyfrowa sucha łaźnia / termostat blokowy
Treść:
1
Numer produktu:
4667981
Informacje dot. produktu "Thermo Scientific™ Cyfrowa sucha łaźnia / termostat blokowy"
Cyfrowe suche łaźnie Thermo Scientific™, które oferują szereg konfiguracji z wymiennymi blokami modułowymi dla różnych potrzeb.
Zaprojektowane do podstawowych i zaawansowanych zastosowań z maksymalną temperaturą 130 °C, timerem i dostępne w rozmiarach 1, 2 i 4 bloków.
Zaprojektowane do podstawowych i zaawansowanych zastosowań z maksymalną temperaturą 130 °C, timerem i dostępne w rozmiarach 1, 2 i 4 bloków.
- Cyfrowe sterowanie i wyświetlanie czasu i temperatury
- Zaawansowana wewnętrzna sonda wyczuwająca temperaturę zapewnia wyjątkową dokładność i kontrolę temperatury
- Precyzyjna kontrola temperatury z obwodem PID
- Kalibracja temperatury umożliwia przestawienie temperatury do pożądanej wartości
- Timer pozwala użytkownikowi dokładnie monitorować czas ogrzewania
- Szeroka gama wymiennych bloków cieplnych ze stopu aluminium zapewnia wszechstronność i pozwala na łatwe czyszczenie i dezynfekcję
- Powlekana proszkowo stalowa konstrukcja korpusu zapewnia trwałość
- Wbudowane urządzenie zabezpieczające przed nadmierną temperaturą gwarantuje bezpieczeństwo próbki i użytkownika
- Regulacja odchylenia temperatury
| Ciężar: | 2.9 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C (37 °C) |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 288 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±1 °C (37 °C) |
| Liczba bloków: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 130 °C |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Numer artykułu producenta: | 88870004 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Temperatura: | RT+5 ... 130 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CN |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 288 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Tak |