Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Type: Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater D
Treść:
1
Numer produktu:
4681336
Informacje dot. produktu "Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Type: Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater D"
| Ciężar: | 1.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C (37 °C) |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 200 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±0,5 °C (37 °C) |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 88871004 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Temperatura: | RT+2 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +2 °C |
| Typ: | D |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CN |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 200 x 25 mm |
| Wysokość: | 25 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |