Blocks for Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Description: Full block with 96 wells, flat bottom
Treść:
1
Numer produktu:
4681342
Informacje dot. produktu "Blocks for Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Description: Full block with 96 wells, flat bottom"
| Dla naczyń: | 0,2 ml |
|---|---|
| Dla typ naczyń: | Płytki PCR 96-dołkowe |
| Głębokość: | 72 mm |
| Liczba otworów: | 96 |
| Numer artykułu producenta: | 88871107 |
| Szerokość: | 108 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 108 x 72 x 18 mm |
| Wysokość: | 18 mm |