Testery twardości Leeb, mobilne, HMM
Treść:
1
Numer produktu:
6270976
Informacje dot. produktu "Testery twardości Leeb, mobilne, HMM"
Zaawansowane funkcje dla wymagających aplikacji.
- Czujnik uderzenia (odbicia): moduł odbijania przyspiesza sprężynę względem badanego elementu. W zależności od tego, jak twardy jest obiekt, energia kinetyczna modułu zostanie pochłonięta. Zmniejszenie prędkości będzie mierzone i przeliczone na wartości twardości Leeb.
- Zewnętrzny czujnik uderzenia (typ D)
- Automatyczne rozpoznawanie czujnika uderzenia (odbicia) podłączonego do HMM
- Mobilność: w porównaniu do stacjonarnych urządzeń stołowych i urządzeń testujących z czujnikiem wewnętrznym, korzystanie z HMM zapewnia najwyższy poziom mobilności i elastyczności
- Wszystkie możliwe kierunki pomiaru (360°) dzięki automatycznej kompensacji
- Standardowy blok do kalibracji (ok. 790 ± 40 HL)
- Pamięć wewnętrzna dla maksymalnie 9 grup danych, z maksymalnie 9 wartościami dla każdej grupy stanowiących średnią wartość grupy
- Funkcja Mini statystyki: wyświetla zmierzony wynik, średnią wartość, kierunek uderzenia, datę i godzinę
- Wyświetlanie wartości pomiaru: Rockwell (B & C), Vickers (HV), Brinell (HB), Shore (HSD), Leeb (HL), wytrzymałość na rozciąganie (MPa)
- Automatyczna konwersja jednostek: wynik pomiaru jest automatycznie przekształcany we wszystkie określone jednostki twardości
- Dostarczane w wytrzymałej walizce
- Bezprzewodowa drukarka na podczerwień do drukowania na miejscu protokołów pomiarowych (zasilanie bateryjne)
| Ciężar: | 200 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1 HL |
| Głębokość: | 30 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 960 HL |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. grubość obrabianego przedmiotu: | 8 mm |
| Min. waga przedmiotu obrabianego: | 3 kg |
| Min. wartość pomiarowa: | 170 HL |
| Numer artykułu producenta: | HMM |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szerokość: | 80 mm |
| Typ: | HMM |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 30 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 170 ... 960 HL |