Mobilne twardościomierze Leeb, HMM
Treść:
1
Numer produktu:
4691195
Informacje dot. produktu "Mobilne twardościomierze Leeb, HMM"
Zaawansowane funkcje dla wymagających aplikacji.
Zakres dostawy:
Twardościomierz Leeb, zewnętrzny czujnik udarności, standardowy blok do kalibracji (ok. 790 ± 40 HL), futerał
- Czujnik uderzenia (odbicia): Moduł odbijający jest przyspieszany przez sprężynę względem testowanego przedmiotu. W zależności od tego, jak twardy jest obiekt, energia kinetyczna modułu zostanie pochłonięta. Zmniejszenie prędkości zostanie zmierzone i przeliczone na wartości twardości Leeb'a
- Automatyczne rozpoznawanie czujnika uderzenia (odbicia) podłączonego do HMM
- Mobilność: W porównaniu ze stacjonarnymi urządzeniami stołowymi i urządzeniami testującymi z czujnikiem wewnętrznym, korzystanie z HMM oferuje najwyższy poziom mobilności i elastyczności.
- Możliwość pomiaru we wszystkich kierunkach (360°) dzięki funkcji automatycznej kompensacji
- Pamięć wewnętrzna na maksymalnie 9 grup danych, z maksymalnie 9 wartościami na grupę tworzącymi średnią wartość grupy
- Funkcja mini statystyk: wyświetla wynik pomiaru, wartość średnią, kierunek uderzenia, datę i godzinę
- Wyświetlanie wartości pomiaru: Rockwell (B & C), Vickers (HV), Brinell (HB), Shore (HSD), Leeb (HL), wytrzymałość na rozciąganie (MPa)
- Automatyczna konwersja jednostek: Wynik pomiaru jest automatycznie przeliczany na wszystkie określone jednostki twardości.
- Funkcja AUTO-OFF, wskaźnik poziomu naładowania baterii
Zakres dostawy:
Twardościomierz Leeb, zewnętrzny czujnik udarności, standardowy blok do kalibracji (ok. 790 ± 40 HL), futerał
| Ciężar: | 200 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1 HL |
| Głębokość: | 30 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 960 HL |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. grubość obrabianego przedmiotu: | 8 mm |
| Min. waga przedmiotu obrabianego: | 3 kg |
| Min. wartość pomiarowa: | 170 HL |
| Numer artykułu producenta: | HMM-NP |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szerokość: | 80 mm |
| Tolerancja: | 1 % |
| Typ: | HMM-NP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 30 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 170 ... 960 HL |