Testery pH LLG-pH Pen
Treść:
1
Numer produktu:
6263690
Informacje dot. produktu "Testery pH LLG-pH Pen"
Ekonomiczne testery pH idealne do używania z niewielkimi ilościami cieczy, także w wąskich naczyniach. Dostarczane z naczyniem do przechowywania elektrody (ochrona przed wysychaniem).
Zakres dostawy: pH-metr
- Aut. kompensacja temp. w zakresie od 0°C do 50°C
- Duży, łatwy do odczytania wyświetlacz LCD
- Kalibracja 3-punktowa
Zakres dostawy: pH-metr
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru pH: | 0 ... 14 |
| Dokładność pH: Rozdzielczość pH: | ±0,1 ±0,1 |
| Rozmiar z elektr. (szer. x dł. x wys.): | 36 x 20 x 210 mm |
| Rozm. elektrody (śred. x dł.): | 12 x 110 mm |
| Ciężar: | 72 g |
| Zasilanie: | 2 x 3 V CR2032 (baterie guzikowe) |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 65 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 3 V, CR2032 |
|---|---|
| Ciężar: | 72 g |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,1 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 20 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Numer artykułu producenta: | 6263690 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,1 |
| Szerokość: | 36 mm |
| Typ: | LLG-pH Pen |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 36 x 20 x 210 mm |
| Wysokość: | 210 mm |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |