LLG pH-metr 5
Treść:
1
Numer produktu:
6263691
Informacje dot. produktu "LLG pH-metr 5"
LLG-pH meter 5 to bardzo łatwy w użyciu ręczny miernik pH/mV/°C. Wartość pH i temperatura mogą być zapisywane bezpośrednio na karcie SD (plik Excel) lub przesyłane bezpośrednio z pH-metru do komputera poprzez złącze RS-232.
Baterie prosimy zamawiać osobno (6 x 1,5 V AA)
Opcjonalnie: kabel zasilający, kabel połączeniowy do PC, oprogramowanie PC
Zakres dostawy: pH-metr, elektroda pH z czujnikiem temperatury, bufory pH 4 i pH 7, karta pamięci SD 4 GB, walizka transportowa
Karty charakterystyki tych produktów dostępne są pod adresem www.llg-labware.com
.
LLG-pH meter 5 to bardzo łatwy w użyciu ręczny miernik pH/mV/°C. Wartość pH i temperatura mogą być zapisywane bezpośrednio na karcie SD (plik Excel) lub przesyłane bezpośrednio z pH-metru do komputera poprzez złącze RS-232.
Baterie prosimy zamawiać osobno (6 x 1,5 V AA)
Opcjonalnie: kabel zasilający, kabel połączeniowy do PC, oprogramowanie PC
Zakres dostawy: pH-metr, elektroda pH z czujnikiem temperatury, bufory pH 4 i pH 7, karta pamięci SD 4 GB, walizka transportowa
Karty charakterystyki tych produktów dostępne są pod adresem www.llg-labware.com
.
- Żelowa elektroda pH z czujnikiem temperatury zewnętrznej z kablem 1 m
- Złącze BNC
- Automatyczna kompensacja temperatury (ATC)
- Duży, czytelny wyświetlacz LCD
- 3-punktowa kalibracja
- Odpowiedni dla wszystkich standardowych kart SD o pojemności do 16 GB
Baterie prosimy zamawiać osobno (6 x 1,5 V AA)
Opcjonalnie: kabel zasilający, kabel połączeniowy do PC, oprogramowanie PC
Zakres dostawy: pH-metr, elektroda pH z czujnikiem temperatury, bufory pH 4 i pH 7, karta pamięci SD 4 GB, walizka transportowa
Karty charakterystyki tych produktów dostępne są pod adresem www.llg-labware.com
.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru pH: | 0 ... 14 |
| Rozdzielczość pH: | 0,01 |
| Dokładność pH: | ±0,02 + 2d |
| Warunki otoczenia: | 0 ... 50 °C, max. 85% r.H. |
| Zakres temperatury elektrody: | 0 ... 60 °C |
| Wymiary (szer. x dł. x wys.): | 68 x 177 x 45 mm |
| Ciężar: | 490 g |
| Zasilanie: | 6 x 1,5 V AA baterie / 9 V zasilacz sieciowy (opcjonalnie) |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 51 |
| Gwarancja: | 3 lata (1 rok gwarancji na elektrodę) |
- Żelowa elektroda pH z czujnikiem temperatury zewnętrznej z kablem 1 m
- Złącze BNC
- Automatyczna kompensacja temperatury (ATC)
- Duży, czytelny wyświetlacz LCD
- 3-punktowa kalibracja
- Odpowiedni dla wszystkich standardowych kart SD o pojemności do 16 GB
Baterie prosimy zamawiać osobno (6 x 1,5 V AA)
Opcjonalnie: kabel zasilający, kabel połączeniowy do PC, oprogramowanie PC
Zakres dostawy: pH-metr, elektroda pH z czujnikiem temperatury, bufory pH 4 i pH 7, karta pamięci SD 4 GB, walizka transportowa
Karty charakterystyki tych produktów dostępne są pod adresem www.llg-labware.com
.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| SDB | Link |
| Baterii/akumulatora: | 6 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 490 g |
| Dokładność zakresu pH: | ±0.02 + 2 d |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 177 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 51 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 9 V |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 6263691 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Szerokość: | 68 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | LLG-pH Meter 5 |
| UNSPSC: | 41115603 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 68 x 177 x 45 mm |
| Wysokość: | 45 mm |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zasilanie: | 9 V |