Termostaty cyrkulacyjne CORIO™ CD
Treść:
1
Numer produktu:
4658006
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne CORIO™ CD"
Termostat cyrkulacyjny CORIO™ CD z zamkniętą łaźnia dostosowany do obiegu wew. jak i zew. Wykonany ze stali nierdzewnej dla temperatur pracy od 20 °C do 150 °C. Termostat wyposażony w profesjonalną technologię do wymagających zastosowań. Jednostki te umożliwiają kontrolę temperatury wewnętrznej w łaźni lub sterują zewnętrznie podłączonymi aplikacjami.
- Zastosowanie do obiegu wewn. i zewn.
- Jasny, kontrastowy i czytelny wyświetlacz
- Cicha praca
- Dostosowane do cyrkulacji zewn. i wewn.
- Połączenie USB
- Wysokiej klasy łaźnia ze stali nierdzewnej z pokrywą i odpływem
- Zintegrowana wężownica chłodząca
| Ciężar: | 12.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 490 mm |
| Głębokość łaźni: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 15 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 12 l |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 8.5 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9012512 |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 8.5 ... 12 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość otworu: | 220 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Temperatura: | 20 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | CD-BC12 |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 220 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 330 x 490 x 470 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 470 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |