Termostaty blokowe z wytrząsaniem, VorTemp™ 56 / 1550
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
9945760
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe z wytrząsaniem, VorTemp™ 56 / 1550"
VorTemp™ 56 dostarczane są z wymiennymi platformami na probówki (56 x 1,5 ml lub małe probówki z adapterami) lub płytki mikrotitracyjne (standardowe i głębokie o poj. do 2,0 ml/dołek).
VorTemp™ 1550 dostarczane są z platformami na 8 próbówek o poj. 50 ml oraz 18 probówek o poj. 15 ml.
Funkcja wytrząsania w VorTemp™ 56 może zostać wyłączona, a urządzenie może pracować jak statyczny inkubator.
VorTemp™ 1550 dostarczane są z platformami na 8 próbówek o poj. 50 ml oraz 18 probówek o poj. 15 ml.
Funkcja wytrząsania w VorTemp™ 56 może zostać wyłączona, a urządzenie może pracować jak statyczny inkubator.
- Jednoczesne wytrząsanie i inkubacja próbek
- Wymienne platformy
- Szeroki zakres regulacji temperatury i prędkości wytrząsania
- Inteligentny kontroler z dużym wyświetlaczem LED
| Specyfikacja | VorTemp™56 // VorTemp™1550 |
| Zakres temperatury: | 5…100°C |
| Dokadność temp.: | ± 1°C |
| Zakres prędkości: | 200 ... 1300 min-1// 200 ... 900 min-1 |
| Ruch / Śred. obr.: | Okrężny / 3 mm |
| Czas pracy: | Od1 do 999 min. lub praca ciągła |
| Pojemność: | 56 probówek 1,5/2,0 ml; 4 standardowe lub 2 głębokie płytki mikrotitracyjne //18 probówek 15 ml; 8 probówek 50 ml |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 230 x 310 x 230 mm // 260 x 310 x 310 mm |
| Ciężar: | 11 kg // 12 kg |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz lub 120 V, 60 Hz |
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 11 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 325 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 99,5 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 5 °C/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc cieplna: | 500 W |
| Numer artykułu producenta: | S2056A-220 |
| Prędkość: | 100 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Szerokość: | 265 mm |
| Temperatura: | RT+5 ... 99,5 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | VorTemp™ 56 |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 265 x 325 x 225 mm |
| Wysokość: | 225 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |