Termostaty blokowe, z chłodzeniem, PCH-1 / PCH-2 / PCH-3
Treść:
1
Numer produktu:
9721009
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe, z chłodzeniem, PCH-1 / PCH-2 / PCH-3"
Osobiste termostaty blokowe z funkcją chłodzenia i grzania, do mikroprobówek wirówkowych. Pomysłowa konstrukcja blokowa w połączeniu z elementem Peltiera zapewnia szybkie i wydajne chłodzenie lub ogrzewanie.
| Zakres temp.: | od -10 do +100°C |
| Nagrzewanie od temp. otoczenia do 100°C: | 15 min |
| Chłodzenie od 100°C do temp. otoczenia: | 15 min |
| Chłodzenie od temp. otoczenia do -10°C: | 21 min |
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 20 x 0.5 ml microtubes, 12 x 1.5 ml microtubes |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 260 mm |
| Liczba bloków: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Numer artykułu producenta: | PCH-1 12V |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie/chłodzenie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C |
| Szerokość: | 240 mm |
| Temperatura: | RT-30 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | PCH-1 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 260 x 165 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |