Termostaty blokowe z wytrząsaniem PHMT
Treść:
1
Numer produktu:
9721072
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe z wytrząsaniem PHMT"
Połączenie funkcji mieszania i inkubacji przynosi wiele korzyści: skrócony czas reakcji, ograniczony nakład pracy obsługującego, zwiększona wydajność wielu procedur.
osobno.
- Regulowana prędk. obr.: od 250 do 1400 obr. / min.
- Zakres temp.: od 5 do 100°C
- Jednorodność w 37°C: ± 0,1°C
- Ustawienie czasu wytrząsania: od 1 min. do 96 godz.
- Zawierają wymienny blok
- Szybkie podgrzewanie
- Praca ciągła lub czasowa, z alarmem oraz funkcją automatycznego wyłączania
- Etapy mieszania i inkubacji są połączone, tym samym skracając czas prowadzenia procesu
osobno.
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 4 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 24 x 1,5 ml |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 230 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. prędkość: | 1400 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 4 °C/min |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Moc cieplna: | 42 W |
| Numer artykułu producenta: | PHMT-PSC24N |
| Prędkość: | 250 ... 1,400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 250 1/min |
| Szerokość: | 205 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | PHMT-PSC24N |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 205 x 230 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |