Termostaty blokowe z wytrząsaniem PHMP do płytek mikrotitracyjnych
Treść:
1
Numer produktu:
6227761
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe z wytrząsaniem PHMP do płytek mikrotitracyjnych"
Do płytek mikrotitracyjnych 96- i 384-dołkowych. PHMP to wytrząsarki z funkcją inkubacji w zmiennej temperaturze i prędkości. Dużą zaletą jest doskonała jednorodność termiczna na całej powierzchni płytki, zapewniona dzięki podgrzewanej zarówno podstawie jak i pokrywie szczelnie zamykającej wewnętrzną przestrzeń (rozwiązanie opatentowane). Dzięki optymalnemu ogrzewaniu oraz ruchowi orbitalnemu można uzyskać maks. skuteczność.
- Stabilność ±0,1°C, jednorodność ±0,25°C, szybkie podgrzewanie
- Na standardowe typy płytek 96- i 384- dołkowe (maks. wys. 14 mm)
- Regulowana prędk. obr
- Amplituda ruchu: 2 mm
- Minutnik: od 1 min. do 96 godz.
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 8.8 kg |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 390 mm |
| Liczba płyt: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Moc znamionowa: | 50 W |
| Numer artykułu producenta: | PHMP-4 |
| Prędkość: | 250 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 250 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 380 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | PHMP-4 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41-10-38-12 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 380 x 390 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Z timerem: | Tak |