Termostaty blokowe z wytrząsaniem, PCMT
Treść:
1
Numer produktu:
9721050
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe z wytrząsaniem, PCMT"
Bloki termostatujące z wytrząsaniem, z funkcją regulacji temperatury (grzaniem i chłodzeniem), regulacją prędkości oraz możliwością wyboru bloków na mikroprobówki i mikropłytki. PCMT umożliwia schłodzenie bloku nawet do 15°C poniżej temperatury otoczenia.
Bloki są niezbędne do pracy. Bloki należy zamawiać osobno.
Zastosowania:
- Szybkie tempo nagrzewania i schładzania
- Możliwość nastawienia temp. w zakresie od 4°C do +100°C
- Kontrola temp. w zakresie od 15 °C poniżej temp. otoczenia do +100 °C
- Prędkość wytrząsania: od 250 do 1400 obr./min
- Jednorodność temp. w 37°C: ±0,1°C
- Możliwość wyboru jednego z pięciu wymiennych bloków:
Bloki są niezbędne do pracy. Bloki należy zamawiać osobno.
Zastosowania:
- Analizy genetyczne, ekstrakcja DNA, RNA oraz dalsze przetwarzanie próbek
- Badania biochemiczne reakcji i procesów enzymatycznych
- Ekstrakcja metabolitów z materiału komórkowego
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 3.7 kg |
| Cooling capacity: | 60 W |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 230 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. prędkość: | 1400 1/min |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Moc cieplna: | 60 W |
| Numer artykułu producenta: | PCMT |
| Prędkość: | 250 ... 1,400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 250 1/min |
| Szerokość: | 205 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.-15 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -15 °C |
| Typ: | PCMT |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 205 x 230 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |