Termostaty blokowe z wytrząsaniem, Eppendorf ThermoMixer™ F0.5/F1.5/F2.0/FP
Treść:
1
Numer produktu:
9776936
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe z wytrząsaniem, Eppendorf ThermoMixer™ F0.5/F1.5/F2.0/FP"
Uproszczenie pracy w laboratorium. Indywidualne specjalizowane systemy firmy Eppendorf są znakomitym rozwiązaniem gdy pracuje się regularnie z probówkami 0,5, 1,5 i 2,0 ml lub płytkami mikrotitracyjnymi (zwykłymi MTP lub głęboko-dołkowymi DWP). Urządzenia te łączą w sobie precyzyjne podgrzewanie i mieszanie z najwyższą stabilnością, nawet przy maksymalnej szybkości mieszania. Etapy mieszania i inkubacji mogą być wykonywane niezależnie od siebie.
- Dla 24 naczyń reakcyjnych lub jednej płytki mikrotitracyjnej/płytki głębokodołkowej
- Efektywne mieszanie dzięki technologii 2DMix-Control i anti-spill (zabezpieczenie przed rozlewaniem)
- Proste i intuicyjne sterowania m.in. dzięki przyciskom zapewniają szybkie ustawienie pięciu wstępnie zdefiniowanych temperatur (37°C, 42°C, 56°C i 95°C)
- Poprawa jednorodności rozkładu temperatury z nową pokrywą ThermoTop
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 6.2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Głębokość: | 304 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 15 °C/min |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Numer artykułu producenta: | 5386000010 |
| Prędkość: | 300 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Szerokość: | 206 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+4 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +4 °C |
| Typ: | ThermoMixer™ F0.5 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 206 x 304 x 163 mm |
| Wysokość: | 163 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50/60 Hz |