Termostaty blokowe z wytrząsaniem i chłodzeniem, Eppendorf ThermoMixer C
Treść:
1
Numer produktu:
9776902
Informacje dot. produktu "Termostaty blokowe z wytrząsaniem i chłodzeniem, Eppendorf ThermoMixer C"
Termostat blokowy ThermoMixer C łączy wyjątkową efektywność mieszania z doskonałą kontrolą temperatury co zapewnia kompletne, niezawodne i powtarzalne wyniki badań. Mieszanie i inkubacja próbki następują w tym samym czasie.
Możliwa jest także precyzyjna kontrola temperatury próbki. Dzięki unikalnej technologii ThermoTop można zapobiegać formowaniu się kondensatu na wieczku lub wewnętrznej powierzchni probówek. Technologia ta zwiększa także jednorodność rozkładu temperatury. Pokrywa ThermoTop nie wymaga dodatkowego zasilania, jest automatycznie i bezprzewodowo rozpoznawana przez ThermoMixer natychmiast po nałożeniu, i od razu rozpoczyna pracę. W ten sposób redukuje się zewnętrzne oddziaływania na próbkę. Optymalna ochrona próbek z optymalnymi warunkami reakcji daje optymalne wyniki.
- Doskonała efektywność mieszania dzięki technologii 2DMix-Control.
- Zapobieganie kondensacji i poprawa jednorodności rozkładu temperatury z nową pokrywą ThermoTop.
- Ergonomiczna konstrukcja.
- Technologia Eppendorf QuickRelease™ umożliwiająca szybką i prostą wymianę bloków SmartBlocks™.
- Najwyższa elastyczność dzięki szerokiemu wyborowi bloków SmartBlocks™.
- Grzanie, mieszanie i chłodzenie wszystkich powszechnie używanych probówek i płytek w zakresie objętości od 5 µlto 50 ml.
Możliwa jest także precyzyjna kontrola temperatury próbki. Dzięki unikalnej technologii ThermoTop można zapobiegać formowaniu się kondensatu na wieczku lub wewnętrznej powierzchni probówek. Technologia ta zwiększa także jednorodność rozkładu temperatury. Pokrywa ThermoTop nie wymaga dodatkowego zasilania, jest automatycznie i bezprzewodowo rozpoznawana przez ThermoMixer natychmiast po nałożeniu, i od razu rozpoczyna pracę. W ten sposób redukuje się zewnętrzne oddziaływania na próbkę. Optymalna ochrona próbek z optymalnymi warunkami reakcji daje optymalne wyniki.
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 6.3 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±0.5 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.5 °C |
| Głębokość: | 304 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Prędkość chłodzenia: | 2.5 °C/min |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. prędkość: | 3000 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 7 °C/min |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | 5382000015 |
| Prędkość: | 300 ... 3,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Szerokość: | 206 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.-15 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -15 °C |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103801 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 206 x 304 x 136 mm |
| Wysokość: | 136 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |