Termometry rezystancyjne ScienceLine, NS 7.5
Treść:
1
Numer produktu:
7022692
Informacje dot. produktu "Termometry rezystancyjne ScienceLine, NS 7.5"
Zakres temperatur -30 do 135 °C, z czujnikiem Pt 1000, wtyk przyłączeniowy Ø 2 x 4 mm, kabel 1 m. Długość: 96 mm od górnego końca standardowego stożka.
| Długość: | 96 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Maks. Temperatura: | 135 °C |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 285105287 |
| Temperatura: | -30 ... 135 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | W 5980 NN |
| Typ sondy: | Pt 1000 |
| UNSPSC: | 41-11-22-11 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 5 x 96 mm |
| Ø: | 5 mm |