Termometr rezystancyjny ScienceLine
Treść:
1
Numer produktu:
7300187
Informacje dot. produktu "Termometr rezystancyjny ScienceLine"
Z czujnikiem Pt 1000.
| Długość: | 170 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Maks. Temperatura: | 135 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 285105262 |
| Temperatura: | -30 ... 135 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | WT 5791 NN |
| Typ sondy: | Pt 1000 |
| UNSPSC: | 41-11-22-11 |
| Wtyk złącza: | 2 x 4 mm bananowe |
| Wymiary (Ø x dł.): | 4 x 170 mm |
| Ø: | 4 mm |