Termometry precyzyjne, ASTM, głębokość zanurzenia całkowita
Treść:
1
Numer produktu:
6227659
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne, ASTM, głębokość zanurzenia całkowita"
Termometry precyzyjne ASTM, odpowiednie do analizy olejów i paliw, cylindryczne, kapilarne.
| Długość: | 295 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Żółta emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 20 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1202114 |
| Podziałka: | 0.5 °C |
| Temperatura: | -80 ... 20 °C |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Wzorzec: | ASTM 114C |