Termometry precyzyjne, ASTM
Treść:
1
Numer produktu:
6223459
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne, ASTM"
Termometry precyzyjne ASTM, odpowiednie do analizy olejów i paliw, cylindryczne, kapilarne.
| Długość: | 225 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 76 mm |
| Kapilary: | Żółta emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 20 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1202006 |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -80 ... 20 °C |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Wzorzec: | ASTM 6C |