Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna, głębokość zanurzenia całkowita
Treść:
1
Numer produktu:
7910803
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna, głębokość zanurzenia całkowita"
Kapilara: bezbarwna pryzmatyczna, przyjazne dla środowiska niebieskie wypełnienie. Ø 6-8 mm.
| Długość: | 175 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 170 °C |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1202013S |
| Podziałka: | 0.5 °C |
| Temperatura: | 155 ... 170 °C |
| Temperatura min.: | 155 °C |
| Wzorzec: | ASTM S13C (similar) |