Termometry cyfrowe, z pirometrem, TLC 750i
Treść:
1
Numer produktu:
6289927
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe, z pirometrem, TLC 750i"
Poręczne, wodoszczelne termometry na podczerwień, o dużym zakresie pomiaru, odpowiednie do bezdotykowych pomiarów temp. powierzchni oraz pomiarów temp. za pomocą sondy penetrującej. Idealne do szybkiego, precyzyjnego pomiaru temp. transportowanych artykułów, na produkcji, w magazynach i żywności. Zgodne z normami HACCP i DIN EN 13485. Dostarczane z bateriami i fabrycznym świadectwem kalibracji.
- Wyświetlacz z podświetleniem do odczytu w ciemnym otoczeniu
- Wyświetlacz może być odwrócony do góry nogami w celu odczytu z obu stron
- Podwójnywskaźniklaserowy
| Accuracy infra-red Number: | 1.0 °C |
|---|---|
| Accuracy sensor Number: | 0.5 °C |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
| Ciężar: | 140 g |
| Czujnik temperatury: | -50 ... 250 °C |
| Dokładność czujnika: | ±0.5 °C (-30 ... 99 °C) |
| Dokładność podczerwieni: | ±1.0 °C (0 ... 65 °C) |
| Głębokość: | 169.5 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Czujnik temperatury: | 250 °C |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 250 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 65 °C |
| Max. temp. sensor accuracy Number: | 99 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | 0 °C |
| Min. temp. sensor accuracy Number: | -30 °C |
| Min. temperatura czujnika: | -50 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1340-5736 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość czujnika: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 44 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -50 ... 250 °C |
| Typ: | TLC 750i |
| Typ sondy: | Typ T |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 44 x 169.5 x 23 mm |
| Wysokość: | 23 mm |