Termometr na podczerwień i termometr wkładany TLC 750i-V2
Treść:
1
Numer produktu:
6491695
Informacje dot. produktu "Termometr na podczerwień i termometr wkładany TLC 750i-V2"
Poręczny termometr na podczerwień do bezdotykowego pomiaru temperatury powierzchni lub temperatury rdzenia za pomocą składanej sondy wprowadzającej. Idealny do oszczędzających czas, precyzyjnych pomiarów temperatury podczas przyjmowania towarów, jak również podczas przechowywania i transportu towarów i artykułów spożywczych.
- Praktyczny kieszonkowy rozmiar do codziennego użytku
- Uproszczona obsługa
- Podświetlany wyświetlacz umożliwia odczyt w ciemnym otoczeniu
- Obrotowy wyświetlacz ułatwia odczyt wartości mierzonej
- Podwójny wskaźnik laserowy
- Optyka 8:1
- Zgodność z HACCP i DIN EN 13485, wraz z certyfikatem kalibracji
- Wodoodporna obudowa (IP 65)
| Accuracy infra-red Number: | 1.0 °C |
|---|---|
| Accuracy sensor Number: | 0.5 °C |
| Ciężar: | 140 g |
| Czujnik temperatury: | -50 ... 250 °C |
| Dokładność czujnika: | ±0.5 °C (-30 ... 99 °C) |
| Dokładność podczerwieni: | ±1.0 °C (0 ... 65 °C) |
| Głębokość: | 170 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. Czujnik temperatury: | 250 °C |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 250 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 65 °C |
| Max. temp. sensor accuracy Number: | 99 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | 0 °C |
| Min. temp. sensor accuracy Number: | -30 °C |
| Min. temperatura czujnika: | -50 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1340-5739 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość czujnika: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 44 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -50 ... 250 °C |
| Typ: | TLC 750i-V2 |
| Typ sondy: | Typ T |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 44 x 170 x 23 mm |
| Wysokość: | 23 mm |