Termometry cyfrowe butelkowe
Treść:
1
Numer produktu:
9236712
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe butelkowe"
Nietłukąca butla z tworzywa sztucznego wypełniona specjalnym medium zapewnia dokładny pomiar nawet przy otwartych drzwiach.
Na życzenie dostępne są również termometry z certyfikatem kalibracji.
- Termometry spełniają standardy międzynarodowe (posiadają certyfikat zgodności i dokładności)
- Jednostki temp.: °C lub °F
- 3 tryby wyświetlania: temp. maksymalna, minimalna i otoczenia
- Funkcja alarmu
- Kabel dł. 3 m (śred. 1 mm)
- Dostarczane z bateriami alkalicznymi (AAA)
- Nietłukąca butla wykonana z tworzywa sztucznego PETG (z roztworem 30 ml glikolu etylenowego)
- Indywidualne numery seryjne
Na życzenie dostępne są również termometry z certyfikatem kalibracji.
| Dokładność: | ±1.0 °C |
|---|---|
| Dokładność: | 1.0 °C |
| Głębokość: | 110 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Numer artykułu producenta: | 63893 |
| Opis: | Refrigerators, certified temperature 4 °C |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 98 mm |
| Temperatura: | -50 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | 13000 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 98 x 110 x 21 mm |
| Wysokość: | 21 mm |