Cyfrowe termometry Maxima-Minima Typ 13000 bez butelki
Treść:
1
Numer produktu:
6283439
Informacje dot. produktu "Cyfrowe termometry Maxima-Minima Typ 13000 bez butelki"
Termometry cyfrowe do monitorowania zamrażarek, chłodziarek i inkubatorów.
- Pamięć Min./Max. i alarm Hi/Low
- Ze składanym stojakiem
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Dokładność: | ±1 °C |
| Dokładność: | 1 °C |
| Długość kabla: | 3 m |
| Głębokość: | 110 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 50 °C |
| Maks. Temperatura zewn.: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. temperatura wewnątrz: | 0 °C |
| Min. temperatura zewnętrzna: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 63800 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 98 mm |
| Temperatura wewn.: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -50 ... 70 °C |
| Typ: | 13000 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 98 x 110 x 21 mm |
| Wysokość: | 21 mm |