Termometry cyfrowe TFX 410-1, bez sondy temperatury
Treść:
1
Numer produktu:
6207171
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe TFX 410-1, bez sondy temperatury"
Wytrzymałe, odporne na uderzenia termometry cyfrowe, odpowiednie do czujników Pt 1000 (ze złączem Lemo rozm. 0). Do monitorowania temp. w laboratoriach, przemyśle spożywczym, magazynach i transporcie żywności. Odpowiednie do określania temp. powietrza, cieczy, tworzyw sztucznych, żywności. Zgodne z normami HACCP i DIN EN 13485. Dostarczane z bateriami oraz fabrycznym certyfikatem kalibracji.
Wytrzymałe, odporne na uderzenia termometry cyfrowe, odpowiednie do czujników Pt 1000 (ze złączem Lemo rozm. 0). Do monitorowania temp. w laboratoriach, przemyśle spożywczym, magazynach i transporcie żywności. Odpowiednie do określania temp. powietrza, cieczy, tworzyw sztucznych, żywności. Zgodne z normami HACCP i DIN EN 13485. Dostarczane z bateriami oraz fabrycznym certyfikatem kalibracji.
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3 V, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność: | ±0,3 °C |
| Głębokość: | 109 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Numer artykułu producenta: | 1340-5415 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 54 mm |
| Temperatura: | -50 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | TFX 410-1 |
| Typ sondy: | Bez |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 54 x 109 x 22 mm |
| Wysokość: | 22 mm |