Termometry cyfrowe, TFX 410-1/ TFX 420 | Typ: TPX 400
Treść:
1
Numer produktu:
6269682
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe, TFX 410-1/ TFX 420 | Typ: TPX 400"
| Długość: | 500 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 3 m |
| Klasa dokładności: | 1 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 1341-5416-0104 |
| Typ: | TPX 400 |
| Typ czujnika: | Sonda penetracyjna |
| Typ sondy: | Pt 1000 |
| Wtyk złącza: | Lemo |
| Wymiary (Ø x dł.): | 3 x 500 mm |
| Ø: | 3 mm |