Termometr prosty, szklany, trzpień pełny, głębokość zanurzenia całkowita
Treść:
1
Numer produktu:
6803006
Informacje dot. produktu "Termometr prosty, szklany, trzpień pełny, głębokość zanurzenia całkowita"
Z pierścieniem u góry, trwały pigment, w przezroczystym kwadratowym etui z tworzywa sztucznego. Tło skali w kolorze białym.
| Długość: | 260 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Biała emalia |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Maks. Ø: | 7 mm |
| Numer artykułu producenta: | G11500-FL |
| Podziałka: | 1.0 °C |
| Temperatura: | -100 ... 110 °C |
| Temperatura min.: | -100 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |