Termometry precyzyjne, kalibrowane
Treść:
1
Numer produktu:
4658584
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne, kalibrowane"
Kapilara: żółte tło, średnica Ø 6 ± 1 mm, przyjazne środowisku czerwone wypełnienie, certyfikat kalibracji DAkkS, 3 punkty. Głębokość zanurzenia: całkowita.
| Długość: | 420 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Żółta emalia |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. Ø: | 6 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1042377/04/3P |
| Podziałka: | 0.2 °C |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |