Termometr cyfrowy, mały i lekki
Treść:
1
Numer produktu:
6239559
Informacje dot. produktu "Termometr cyfrowy, mały i lekki"
Dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenie jest bardzo wszechstronne i można je umieścić w dowolnym miejscu. Duży wyświetlacz jest łatwy do odczytania.
- Zakres pomiarowy wewnątrz / na zewnątrz: -10 do 60 °C / -50 do 70 °C
- Czujnik zewnętrzny z kablem, długość 3 m
- Z rozkładaną podstawą
- Wymiary: 54 x 30 x 39 mm
- Waga: 50 g
- Łącznie z bateriami: 1 x 1,5 V LR44
| Ciężar: | 38 g |
|---|---|
| Głębokość: | 30 mm |
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 30.2018.02 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 54 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 54 x 30 x 39 mm |
| Wysokość: | 39 mm |