Termometr cyfrowy, Min./Maks., LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9243165
Informacje dot. produktu "Termometr cyfrowy, Min./Maks., LLG"
Termometry cyfrowe z czujnikiem do pomiarów temp. na zewnątrz.
Baterię (AAA 1,5 V) należy zamówić osobno.
- Dwupoziomowy wyświetlacz LCD
- Zakres pomiaru temp. przełączany na °F
- Wyświetlacz: 40 x 30 mm
Baterię (AAA 1,5 V) należy zamówić osobno.
| Baterii/akumulatora: | 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Dokładność: | ±1 °C |
| Dokładność: | 1 °C |
| Długość kabla: | 190 cm |
| Głębokość: | 70 mm |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 70 °C |
| Maks. Temperatura zewn.: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. temperatura wewnątrz: | -20 °C |
| Min. temperatura zewnętrzna: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9243165 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 110 mm |
| Temperatura wewn.: | -20 ... 70 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -50 ... 70 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 70 x 20 mm |
| Wysokość: | 20 mm |