Termometr, ASTM-podobne, solidny korpus, głębokość zanurzenia całkowita
Treść:
1
Numer produktu:
4662080
Informacje dot. produktu "Termometr, ASTM-podobne, solidny korpus, głębokość zanurzenia całkowita"
Termometr z wypełnieniem galowym. Górny koniec okrągły.
- Tło skali w kolorze białym
- Trwały pigment
- Odpowiedni dla weryfikacji rządowej
| Długość: | 385 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Numer artykułu producenta: | A300130-GA |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -2 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | -2 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Wzorzec: | ASTM 8C (similar) |