Termometr, ASTM-podobne, solidny korpus
Treść:
1
Numer produktu:
6310688
Informacje dot. produktu "Termometr, ASTM-podobne, solidny korpus"
Termometr z wypełnieniem galowym. Górny koniec okrągły.
- Tło skali w kolorze białym
- Trwały pigment
- Odpowiedni dla weryfikacji rządowej
| CAS-No.: | 7440-55-3 |
|---|---|
| Długość: | 310 mm |
| GHS: | GHS02, GHS05 |
| Głębokość zanurzenia: | 25 mm |
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Numer artykułu producenta: | A300190-GA |
| Podziałka: | 2 °C |
| Temperatura: | -6 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | -6 °C |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Wzorzec: | ASTM 11C (similar) |