Termohigrometry
Treść:
1
Numer produktu:
9726403
Informacje dot. produktu "Termohigrometry"
Włos syntetyczny, okrągła metalowa obudowa z tarczą, mosiężne kółko do podwieszenia.
| Zakres pomiaru | |
| Wilgotność względna: | 0 do 100 % |
| Temp.: | -15 do 55 °C |
| Ciężar: | 65 g |
| Ciężar: | 65 g |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 55 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 45.2007 |
| Temperatura: | -15 ... 55 °C |
| Temperatura min.: | -15 °C |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Ø: | 102 mm |