Termohigrometry, Klimatherm
Treść:
1
Numer produktu:
9726404
Informacje dot. produktu "Termohigrometry, Klimatherm"
Okrągła metalowa obudowa z tarczą, oddzielny wskaźnik wilgotności i temp., mosiężne kółko do podwieszenia.
| Zakres pomiaru | |
| Wilgotność względna: | 15 do 100 % |
| Temp.: | 0 do 40 °C |
| Ciężar: | 61 g |
| Ciężar: | 61 g |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 15 % |
| Numer artykułu producenta: | 45.2005 |
| Temperatura: | 0 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 15 ... 100 % |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Ø: | 102 mm |