Temperature data logger EBI 12 starter kit SK 6200 | Type: SK 6200
Treść:
1
Numer produktu:
4691833
Informacje dot. produktu "Temperature data logger EBI 12 starter kit SK 6200 | Type: SK 6200"
| Baterii/akumulatora: | 3.6 V, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 110 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 sec ... 24 h |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 sec |
| Numer artykułu producenta: | 1250-6200 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Temperatura: | -40 ... 140 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | SK 6200 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 48 x 24 mm |
| Wysokość: | 24 mm |
| Ø: | 48 mm |